Case Study affiliate programu Signal-Nabytek.cz

Jsou to už 3 měsíce, co jsme se zapojili do affiliate program e-shopu Signal Nábytek v síti AffilMax. Rád bych se podělil o výsledky spolupráce s tímto nováčkem, který nás překvapil svým konverzním poměrem a průměrnou provizí za prodej, která je aktuálně jednou z největších.

Publikováno
V rubrikách Blog

Affiliate program HejdukSport.cz

Affiliate program HejdukSport.cz

Společnost HEJDUK SPORT působí v oblasti prodeje hokejového vybavení již od roku 1998. V nabídce e-shopu najdete renomované značky: CCM, Bauer, True a mnohé další. Společnost je rovněž výhradním dovozcem značek Winnwell, Sher-Wood, GRIT a Green Buscuit do České republiky.

Affiliate program Diving.cz

E-shop Diving.cz

E-shop Diving.cz se věnuje prodeji potápěčského vybavení více než 20 let. E-shop drží velké skladové zásoby a pokud není některé zboží skladem, připraví jej k expedici do 3 dnů. Zákazníci se mohou spolehnout na vysokou úroveň poradenského servisu a pro zákaznického přístupu.

Affiliate program iFantazie.sk

iFantazie.sk

Spoločnosť iFantazie.cz vznikla roku 1998, od tej doby sa zameriava na predaj bytových doplnkov a dekorácií. Firma je mimo iného výhradným zástupcom značiek: ASA Selection, Bros a Linum.

Affiliate program iFantazie.cz

iFantazie.cz

Společnost iFantazie.cz vznikla roku 1998, od té doby se zaměřuje na prodej bytových doplňků a dekorací. Firma je mimo jiné výhradním zástupcem značek: ASA Selection, Broste a Linum.

Affiliate program Rolig.cz

Affiliate program Rolig

Prodej krbových kamen a krbových vložek. Realizace krbových obestaveb a kompletního vytápění pro rodinné domy nebo jiné objekty. Nabídka kamnářského materiálu ihned k odběru.